Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Parking przy stadionie do poprawki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2020 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Darek, coś ty narobił , że mianowałeś kiedyś swoim zastępcą M.L. Wracaj chłopie i rób porządek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Widać, że Urząd Miasta pilnuje inwestycji. Za poprzednika mieliśmy stadion budowany przez firmę widmo i dach amfiteatru grożący zawaleniem. Brawo Prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zacząć poważnie myśleć o zmianie osoby będącej prezydentem. Cofamy się wstecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra chłopaczki wytrzyjcie rączki w chusteczki już więcej nie wystrzelicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ Waść , wstydu oszczędź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa stadionu to nie rozdawanie pączków pod stadionem. Niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze , że radny Grodecki się dopytuje. I wychodzi to , co możemy przeczytać. Panowie, jeśli ktoś się nie czuje na siłach, prosimy o rezygnację ze stanowisk. Tak , wykonawca popełnił błedy i za to zapłaci, ale gdzie jest odpowiedzialność polityczna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Panu radnemu Grodeckiemu za zainteresowanie się tematem. Właściwa osoba na właściwym stanowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nigdy ciężko nie pracował, chyba, że nad uśmiechem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie KLUCZ - gdzie był i s***ił Grodecki w poprzedniej kadencji !? To co podpowiadał Stefanowi , to do dzisiaj nie można wyprostować !!! A od TOP-u - trzy kroki w tył panie "radny" HG !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do PO wskich trolli. Tak, chcemy stadion i przypominam, że wasi radni na ten stadion głosowali. I co się wydarzyło? Sprawa z firmą, która stadion budowała prawdopodobnie w sądzie. Obiecany parking ma już duży poślizg i końca nie widać. Płyta stadionu póki co jest budowana, chyba całkiem sprawnie, ale czekamy czy termin wykonania będzie dotrzymany i czy jakość wykonania będzie dobra. Kto z was pytam wie jak bedzie wyglądać hala, gdzie bedzie hala, czyja bedzie hala, jaka bedzie trybuna, co bedzie pod trybuną i ile to bedzie sumarycznie kosztowało? Nie wypisujcie o trollach z PIS, odpowiedzcie na pytania. Póki co naobiecywaliście kibicom. Ja pisowski troll chcę wiedzieć co, kiedy i za ile. Zróbcie z poślizgiem, ale zróbcie na miarę potrzeb środowiska. Amen.
 Trole PiSowskie z nor powyłaziły i plują jadem od rana. zapytajcie swojego mocodawcy dara Stefaniuka jak spier.dolił stadion, naobiecywał gruszek na wierzebie, durnie w to uwierzyli. gdzie był Grodecki jak stadion przestał być budowany za kadencji Stefaniuka, miał stanowisko i siedział cichutko jak mysz pod miotłą, śmiech na sali niewłasciwa osoba jako radny. Może przypomnimy jak firma krzak, którą wybrał Stefaniuk i Chodziński wystawiłą fakturę za przygotowanie terenu pod parking na 500 tysięcy a podwykonawcy zapłaciła 25 tysięcy. Ciekawe kto za to kasę przytulił? Firma w sądzie hahahahaha tak jak przy każdej innej inwestycji w Zabrzu, Mielcu itd. każda ta gmina w sądzie z nimi. nic nie wybudowali nigdzie. A radni głosowali na ten stadion za Dara bo daro stefaniuk ich oszukał, zapewniał że już sprzedał 60 ha na lotnisku dla Chińczyków a gó.wno z tego wyszło. Jeszcze na dodatek fotografował się z mafiozami z Wołomina. Zaplanował dwa kredyty na budowę stadionu na 2020 rok 25 mln i na 2021 rok 27 mln a żadną droga miała przez to nie być wybudowana w mieście. Ten nie popełnia błędów co nic nie robi. Nadzór sprawdził, że jest źle zrobione to kazał rozebrać i tyle. Mają zrobic zgodnie ze sztuką. Przynajmniej nie okradną miasta jak firma wybrana przez Chodzińskiegi i Stefaniuka. Ustalone są terminy przedstawienia koncepcji i cierpliwie czekać trole PiSowskie. A kibice to niech wstąpią może do klubu 100 i zaczną co miesiąc płacić po 100 na klub jak tak dbają o niego... i nie miarę potrzeb środowiska tylko na kiarę możliwości budżetu miasta a co za tym idzie mieszkańców. środowisko to by chciało Camp Nou a mieszkańców na to nie stać. Nie mówiąc o późniejszych kosztach utrzymania obiektu. Myśleć, myśleć trochę a nie wylewać jad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staram się pisać merytorycznie bez strzelania do Po, jeżeli robią coś dobrze ( płyta boiska), to nie krytykuję. Oczekuję od drugiej strony podobnej postawy. a tu takie kwiatki  " Trole PiSowskie z nor powyłaziły i plują jadem od rana". "zapytajcie Stefaniuka jak spier.dolił stadion, naobiecywał gruszek na wierzebie, durnie w to uwierzyli". rozumiem, że durnie to wszyscy radni w tym radni PO. Niesmiało przypominam, że w tym czasie M.L był zastępcą prezydenta i w swoim zakresie miał nadzór nad bialskim sportem. Jeszcze raz , nie był to Grodecki, a Litwiniuk. " Ciekawe kto za to kasę przytulił? ( 500 tys. albo 475), no ciekawe? Co na to prokurator? po co pisać takie rzeczy absolutnie niezgodne z prawdą, przecież to ML chwalił się, że dzieki niemu nie zapłacono tej faktury. Rozumiem, że fotografie Stefaniuka z bossami z Wołomina są i są dowody na jego przestepczą działalność? Jak nie to po co o tym pisać? Co do pięniędzy, to ciągle nurtuje mnie pytanie czy w kasie po Stefaniuku zostało 38 mln czy nie. Proszę sprawdzić. To tak a propo's tego kredytu. Ciekawy temat ten Klub 100, ciekawe czy klub opublikuje kto w nim jest? Jakie wpłaty zostały dokonane? Mam nadzieję, że nowa władza zarabiające duże pieniądze w tym klubie jest. A tak na koniec to jaki ten obiekt ma być i jakie będą koszty jego utrzymania? Myśliciele, krórzy nie wylewają jadu zapewne wiedzą jakie to koszty i co naprawdę wybudują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie wybory prezydenta miasta Biała Podlaska, tak jak ten parking, do poprawki. Referendum i wszystko w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staram się pisać merytorycznie bez strzelania do Po, jeżeli robią coś dobrze ( płyta boiska), to nie krytykuję. Oczekuję od drugiej strony podobnej postawy. a tu takie kwiatki  " Trole PiSowskie z nor powyłaziły i plują jadem od rana". "zapytajcie Stefaniuka jak spier.dolił stadion, naobiecywał gruszek na wierzebie, durnie w to uwierzyli". rozumiem, że durnie to wszyscy radni w tym radni PO. Niesmiało przypominam, że w tym czasie M.L był zastępcą prezydenta i w swoim zakresie miał nadzór nad bialskim sportem. Jeszcze raz , nie był to Grodecki, a Litwiniuk. " Ciekawe kto za to kasę przytulił? ( 500 tys. albo 475), no ciekawe? Co na to prokurator? po co pisać takie rzeczy absolutnie niezgodne z prawdą, przecież to ML chwalił się, że dzieki niemu nie zapłacono tej faktury. Rozumiem, że fotografie Stefaniuka z bossami z Wołomina są i są dowody na jego przestepczą działalność? Jak nie to po co o tym pisać? Co do pięniędzy, to ciągle nurtuje mnie pytanie czy w kasie po Stefaniuku zostało 38 mln czy nie. Proszę sprawdzić. To tak a propo's tego kredytu. Ciekawy temat ten Klub 100, ciekawe czy klub opublikuje kto w nim jest? Jakie wpłaty zostały dokonane? Mam nadzieję, że nowa władza zarabiające duże pieniądze w tym klubie jest. A tak na koniec to jaki ten obiekt ma być i jakie będą koszty jego utrzymania? Myśliciele, krórzy nie wylewają jadu zapewne wiedzą jakie to koszty i co naprawdę wybudują.
 Tak trole PiSowskie, proszę czytać ze zrozumieniem. Zastanawiam się kto miał kasę przytulić za przeszacowanie usługi? Kiedy budowa stanęła Litwiniuk nie był już prezydentem panie Grodecki. Wystarczyło przy podpisaniu umowy z tą firmą krzak w internet zapytanie o te firmę i wyszło by co to za gagatki. Nawet DomBud to zrobił i zobaczył ze to firma krzak. Panie Grodecki cały czas się panu tłumaczy ze w kasie nie zostało 38 mln, to już wyjaśnił sąd, to były nadwykonania a wiec z niewykonanych inwestycji i poprostu były przesuwane w czasie. Pieniądze już zapisane na poszczególne wydatki. Dopiero Litwiniuk doprowadził do wykonani tych inwestycji po poprawkach. A właśnie Stefaniuk chciał wziąć dwa kredyty na dwa lata na budowę stadionu. W sumie 52 mln. Skoro zapewniał ze już prawie sprzedał działkę Chńczykom to po co były kredyty? A stara władza jest w tym klubie? A czy dyrektor Chodzinski jesteś w tym klubie? A może Trantau jest w tym klubie? Czy moze Dzikiewicz? A może Plandowski? A może Darek Litwiniuk ksywa na studiach chu.joza? Domyślam się ze nie. I zapewne nigdy nie byli. Obiekt zapewne będzie na miarę możliwości finansowych miasta a nie na megalomani Stefaniuka, który nawet nie pomyślał ile będzie takiego wielkiego obiektu kosztować utrzymanie. Tutaj nie przyjedzie Maroon 5 czy inny Iron Maden, mieliśmy już koncert w ramach lat 90 i skończył się klapą. Cierpliwości Panie Grodecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam , żeby Litwinuk protestował , jeśli chodzi o sposób zarządzania miastem przez Stefaniuka, wydatkowania pieniędzy z budżetu miasta, nie negował inwestycji . Więcej, w pełni to akceptował uczestnicząc razem z Darkiem w wielu konferencjach . Pławił się w cieple jego osoby biorąc niemałe pieniądze. Praktycznie do samego końca kadencji. Proszę więc nie robić z bialczan kretynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trole PiSowskie, proszę czytać ze zrozumieniem. Zastanawiam się kto miał kasę przytulić za przeszacowanie usługi? Kiedy budowa stanęła Litwiniuk nie był już prezydentem panie Grodecki. Wystarczyło przy podpisaniu umowy z tą firmą krzak w internet zapytanie o te firmę i wyszło by co to za gagatki. Nawet DomBud to zrobił i zobaczył ze to firma krzak. Panie Grodecki cały czas się panu tłumaczy ze w kasie nie zostało 38 mln, to już wyjaśnił sąd, to były nadwykonania a wiec z niewykonanych inwestycji i poprostu były przesuwane w czasie. Pieniądze już zapisane na poszczególne wydatki. Dopiero Litwiniuk doprowadził do wykonani tych inwestycji po poprawkach. A właśnie Stefaniuk chciał wziąć dwa kredyty na dwa lata na budowę stadionu. W sumie 52 mln. Skoro zapewniał ze już prawie sprzedał działkę Chńczykom to po co były kredyty? A stara władza jest w tym klubie? A czy dyrektor Chodzinski jesteś w tym klubie? A może Trantau jest w tym klubie? Czy moze Dzikiewicz? A może Plandowski? A może Darek Litwiniuk ksywa na studiach chu.joza? Domyślam się ze nie. I zapewne nigdy nie byli. Obiekt zapewne będzie na miarę możliwości finansowych miasta a nie na megalomani Stefaniuka, który nawet nie pomyślał ile będzie takiego wielkiego obiektu kosztować utrzymanie. Tutaj nie przyjedzie Maroon 5 czy inny Iron Maden, mieliśmy już koncert w ramach lat 90 i skończył się klapą. Cierpliwości Panie Grodecki. O zdobyłem nawet nazwisko! Ale do rzeczy , to ja i czytelnicy oczekujemy na odpowiedz kto i w jaki sposób miał przytulić tę kasę. Jest to zarzut z cyklu USA zrzuciły na pola stonkę. Nie wiem jaka to była firma (o tej która wykonuje płytę boiska w Internecie nie piszą najlepiej). Myślę, że jeżeli w naszym mieście była powszechna wiedza, że jest to firma krzak, to ta informacja powinna dotrzeć do wszystkich 3 prezydentów i naczelnika d/s inwestycji. Dlaczego tego nie zrobiono? Co do Pana Litwiniuka kiedy był prezydentem, w domyśle przestał być prezydentem na chwilę przed wyborami i wtedy budowa stanęła? Tak poważnie chodziło mi o to, ze ML uczestniczył w całym procesie tworzenia koncepcji, projektowania, głosowania w RM, wyłaniania wykonawcy i rozpoczęcia realizacji. Taka jest niestety prawda i dotyczy ona wszystkich radnych i decydentów w UM. Opowiadanie dziś, że byłem za, ale przeciw to mydlenie oczu mieszkańcom. Każdy może dotrzeć do sesji na której był głosowany stadion i zobaczyć kto zdecydował o tej budowie. Na koniec proste pytanie, czy jeżeli zabezpieczono w budżecie środki na budowę X inwestycji i jej w danym roku nie wykonano, to środki zostały w budżecie czy nie? I jeszcze jedno, stadion wyceniono na 41 mln, a Stefaniuk miał wziąć na ten cel 52 mln kredytu? Panie Jaroszek, Pana wiedza na temat miasta jest duża , ale niewystarczająca. Najciekawsze, że robi pan założenie ( Stefaniuk zawsze be, nic nie zrobił) i dopiero do tego założenia dobiera swoje cenne argumenty. Całe środowisko piłkarskie czeka na efekty i jeżeli będą dobre z całą pewnością nikt nie będzie ich krytykował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy policja zajmie się Krystianem Gąsiorowskim z Prostej? Dalej rzuca i w kulki leci, miało być 5 a na wadze wyszło 4. Śmieć i złodziej! A lansuje sie na takiego wielkiego dilera, co to nie on, ze policje opłaca i uja mu zrobią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zdobyłem nawet nazwisko! Ale do rzeczy , to ja i czytelnicy oczekujemy na odpowiedz kto i w jaki sposób miał przytulić tę kasę. Jest to zarzut z cyklu USA zrzuciły na pola stonkę. Nie wiem jaka to była firma (o tej która wykonuje płytę boiska w Internecie nie piszą najlepiej). Myślę, że jeżeli w naszym mieście była powszechna wiedza, że jest to firma krzak, to ta informacja powinna dotrzeć do wszystkich 3 prezydentów i naczelnika d/s inwestycji. Dlaczego tego nie zrobiono? Co do Pana Litwiniuka kiedy był prezydentem, w domyśle przestał być prezydentem na chwilę przed wyborami i wtedy budowa stanęła? Tak poważnie chodziło mi o to, ze ML uczestniczył w całym procesie tworzenia koncepcji, projektowania, głosowania w RM, wyłaniania wykonawcy i rozpoczęcia realizacji. Taka jest niestety prawda i dotyczy ona wszystkich radnych i decydentów w UM. Opowiadanie dziś, że byłem za, ale przeciw to mydlenie oczu mieszkańcom. Każdy może dotrzeć do sesji na której był głosowany stadion i zobaczyć kto zdecydował o tej budowie. Na koniec proste pytanie, czy jeżeli zabezpieczono w budżecie środki na budowę X inwestycji i jej w danym roku nie wykonano, to środki zostały w budżecie czy nie? I jeszcze jedno, stadion wyceniono na 41 mln, a Stefaniuk miał wziąć na ten cel 52 mln kredytu? Panie Jaroszek, Pana wiedza na temat miasta jest duża , ale niewystarczająca. Najciekawsze, że robi pan założenie ( Stefaniuk zawsze be, nic nie zrobił) i dopiero do tego założenia dobiera swoje cenne argumenty. Całe środowisko piłkarskie czeka na efekty i jeżeli będą dobre z całą pewnością nikt nie będzie ich krytykował. Panie Grodecki nadal Pan nie umie czytać ze zrozumieniem. Pytam sie KTO MIAŁ PRZYTULIĆ KASĘ ?!!!!! a nie kto wziął, i powinna ta wiedza dotrzeć do wszystkich 3 prezydentów? DlaczeGo nie dotarła? nie 41 mln tylko 52 mln stadion miał wynieść, w takim zakresie jak proponował stefaniuk. heheheheh uczestniczył w całym procesie śmiech na sali. Wszystkim wiadomo było w urzędzie, że Litwiniuk został odsunięty od wszystkiego. Postepowanie przetargowe prowadził Chodziński ze stafaniukiem. Litwiniuk głosował? przecież nawet radnym nie był, analfabetyzm prawny hahahahaha. i jeszcze raz powtarzam radni Panie Grodecki zagłosowali za budową stadionu ze względu na zapewnienie, że już jest sprzadana działka w strefie gospodarczej dla Chińczyków. I zostali oszukani przez Stefaniuka. Wspominał wielokrotnie o tym na różnych sesjach i spotkaniach Sosnowski, który jako jedyny był przeciw takiej budowie. Srodki zostały w budżecie Panie Grodecki ale mogły być tylko wydane na inwestycję, na które zostały zaplanowane. I nie są to wolne środki!!!!!!  I zostały wydatkowane na inwestycje, które zostały poprawione przez Litwiniuka i pracowników Urzędu Miasta. Proszę się zorientować w przepisach. Jaroszek to mi dynda Panie Grodecki jak Pan. Wkur.wia mnie tylko pustostan w Pana czaszce Panie Grodecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...